WILDARIUM'a HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı egzotik canlı ve botanik alan tasarım mimarı olan wildarium'a hoş geldiniz. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Tüm Etkinlikler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

  1. Daha eskiler
  2. Tarantula severleri sayfamıza bekliyoruz! Eğer siz de bu özel türün hayranıysanız ve merakla takip ediyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Tarantula severlerin buluştuğu sayfamızda, en güncel bilgileri, fotoğrafları ve videoları bulabilirsiniz. Ayrıca, bu özel tür hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını da sayfamızda bulabilirsiniz. Hemen bize katılın ve birbirinden eşsiz tarantula deneyimlerini paylaşan topluluğumuzun bir parçası olun. Sayfamıza bekliyoruz! instagram mybighobiee
  3. Merhabalar.. Tarantula beslemek istiyorum nereden ve nasıl başlamalıyım. Ne almalıyım.Nerden almalıyım. Hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
  1. Daha fazla aktivite göster