WILDARIUM'a HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı egzotik canlı ve botanik alan tasarım mimarı olan wildarium'a hoş geldiniz. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Wildarium

Yönetici
 • İçerik sayısı

  216
 • Katılım Tarihi

 • Son ziyaret

 • Days Won

  9

Wildarium last won the day on Haziran 20 2017

Wildarium had the most liked content!

3 Takipçiler

Wildarium Hakkında

 • Derece
  Sürüngen Yaşam Alanı
 • Doğum Günü 02-09-1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.surungenpazari.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Konum
  İstanbul
 • Interests
  Sürüngen ve yaşam alanlarına dair ne varsa.

Profile Fields

 • Yaşam Alanı
  Teraryum

Son Ziyaretçileri

2.659 profil görüntüleme
 1. http://www.surungenpazari.com/Ilanlar/dal-bocegi-phasmida-5-tl-adet8704
 2. natrix

  Merhaba evet muhtemelen '' DAMALI SU YILANI ''
 3. Çok faydalı bir konu ! Devamını bekliyoruz.
 4. Öyle gzküyor ama bu hobiye gönül verenler doğay aşık ve doğayı kendine ev edinmiş canlılara aşık kişiler zaten yani bizler.
 5. İnanılmaz... Bu görüntülerin buraya gelmesi sanırım min. 10-15 yıl
 6. Düzenlendi.
 7. Geçmişte forum versiyonu yükseltirken data kaybı oldu @zgn o yüzden. Şimdilik video kalması kafi yeni konularla güncelleriz.
 8. Gayet güzel rehber olmuş platformu ziyaret edenlere emeğinize sağlık.
 9. @zgn harika bir konu daha ! Ben konuyu biraz daha okunur hale getirdim.
 10. @zgn sizden kesinlikle böyle bir ev bekliyoruz
 11. Güzel paylaşım olmuş evet hakikaten hasret oldu uzun zamandır göremedim sizi ve konularınızı Devamını en kısa zamanda bekliyoruz. Keyifli forumlar.
 12. Sayın @forester çok güzel paylaşım'da bulunmuşsunuz teşekkürler. Tüm terraryum kurulumcularının hobi sahiplerinin özellikle amfibi türlerine sahip kişilerin en aradığı türler arasında brromeliad'lar. Ülkemiz'de bir elin beş parmağını geçmeyecek kişide var biz dahi hollanda dan özel siparişle ara ara getirtiyoruz bu her yüzeyde yaşayabilen dal, üst zemin gibi alanlar'dan kastımız kök bitkilerin üretimini yapabilir çoğaltırsanız kapınızı çalan çok kişi olacaktır hatta durumu profesyonelce yaparsanız biz bile kapınızı çalacak gruplardan birisi olabiliriz. Bu söyleminizi dikkate alıyoruz ve hobi'de size başarılar diliyoruz. Bu ve benzeri paylaşımları mutlaka beklemekteyiz. Keyifli forumlar.
 13. Harika bir paylaşım olmuş ve görsellerde harikulade. Bir çok kişi için güzel kaynak olacaktır zamanla konunuz.
 14. Yakın zamanda macera ve spor aktivitelerinizi GoPro Fusion küresel kameranın 360 derece çekim yeteneğiyle kaydedebileceksiniz. İşte, GoPro kamera hakkındaki ilk bilgiler. GoPro, saniyede 30 kare ve 5.2K çözünürlükte 360 derecelik görüntü ve video çekme yeteneğine sahip yeni küresel kamerası Fusion’ı duyurdu. Peki, GoPro Fusion neler sunacak? GoPro Fusion tüm çevrenizi kaydedecek GoPro aksiyon kamera serisi gibi çalışan ve bağlantı parçaları ile uyumlu olan GoPro Fusion, aynı şekilde araçlara veya başlıklara takılabiliyor. Bu sayede macera ve spor aktivitelerinizi sürükleyici bir biçimde kaydetmenizi sağlayacak kameranın OverCapture özelliği dikkat çekiyor. OverCapture sayesinde tüm yönleri kaydedebiliyor ve ardından çekiminiz için post prodüksiyon aşamasında istediğiniz kompozisyon ve açıyı seçebiliyorsunuz. Böylece sabit perspektifli video ve yüksek kaliteli sabit görüntüler oluşturulurken size daha fazla yaratıcı özgürlük sunuluyor. Tam da Facebook tarafından 360 derece içerik kaydı için yeni x24 ve x6 kameraların tanıtıldığı bir dönemde GoPro Fusion’ın ortaya çıkması da dikkat çekiyor. Öte yandan Facebook’un ürünleri daha çok setlerdeki film yapımcılarının işine yarayacakken GoPro ise sahaya çıkarak fark yaratmak niyetinde. Şu an için Fusion ürününü test etmek isteyen kullanıcılar için bir pilot program sunan GoPro, ürünün kesin çıkış tarihini ve fiyatını ise bu yılın sonlarında açıklamak niyetinde. Öte yandan GoPro Fusion küresel kameranın 2017’nin sonunda piyasaya sürülmüş olacağı bilgiler arasında yer alıyor.
 15. Uyarı için teşekkürler forum versiyonunu güncellerken eski versiyonda takılı kalmış bazı veriler. Şimdi düzeltiyor olduk.