WILDARIUM'a HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı egzotik canlı ve botanik alan tasarım mimarı olan wildarium'a hoş geldiniz. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Hobiye Yeni Başlayanlar

Teraryum dışındaki tüm konular buraya! Siyaset, futbol ve din ile ilgili konularının forumda tartışılması yasaktır.

Forums

 1. Teraryum Kurulumu

  Hoş geldiniz! Teraryum kurulumu hakkındaki tüm paylaşımlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

  59
  gönderi
 2. İlk Canlılar

  Hobiye yeni başlıyorsanız canlı seçimi ve teraryumunuzdaki canlılar ile ilgili soruları bu bölümümüzde sorabilirsiniz.

  50
  gönderi
 3. Ekipman Seçimi

  Hobiye yeni başlıyorsanız ekipman seçimi ve yeni aldığınız ekipmanlar hakkındaki sorularınızı bu bölümümüzde sorabilirsiniz.

  33
  gönderi
 4. ACİL!

  Bu bölüm yalnızca acil durumlar çindir. Teraryumunuz'da hiç beklenmedik bir sorun var ve hızlıca yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen paylaşın, birlikte çözelim!

  30
  gönderi
 5. Bu Nedir?

  Teraryumunuz da daha önce görmediğiniz bir canlı mı var? Ya da sürüngen satan bir yerde canlı beğendiniz fakat ne olduğunu bilmiyorsunuz. Hemen fotoğrafını çekip gönderin, ne olduğunu bulalım!

  27
  gönderi
 6. 208
  gönderi