WILDARIUM'a HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı egzotik canlı ve botanik alan tasarım mimarı olan wildarium'a hoş geldiniz. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

zgn

turkherptil.org

turkherptil.org isimli muazzam bir topluluğun bulunduğu bir organizasyon mevcuttur, kendileri Türkiyedeki herptil türlerini tespit ederek fotoğraflama ve bu türlerin korunması için bilinçlendirme çalışmaları yapmaktalar, oldukça idealist ve bilimsel çalışan bu organizasyon ile bağlantı kurularak bazı durumlarda dirsek temasında bulunmak ilgi alanımız olan canlıların doğal alanları ve haleti ruhiyelerini, karakter ve fiziksel yapıları ile ilgili yerli türler tarafından fazlasıyla bilinçlenmemizi sağlayacağını düşünüyorum, geriye adminin fikri değerlendirerek karar vermesi kalıyor...Screen Shot 2017-04-17 at 00.52.56.png

blue80s ve Wildarium bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Çok güzel ve yerinde paylaşım olmuş sonuna kadar destek verebiliriz kendilerine. Buyursunlar burada canlıları anlatıp öğretici makaleler, vidolar paylaşsınlar.

Ve dost platformlar kısmınada ekleriz kendilerini sorun değil. Aynı zaman'da https://www.facebook.com/groups/turkiyedogalhayati ile de www.surungenpazari.com

sayesinde muhattaplığımız oldu dirsek temasımız devam etmekte bizi yerli türler konusunda uyarıyorlar bizde o ilanları pasifize ediyoruz.

Kendileri ile diyaloğunuz varsa www.turkherptilorg yöneticileriyle buyursunlar platformumuz sonuna kadar kendilerine açıktır davet edebilirsiniz.

Keyifli forumlar / Duyarlı davranışlarınızdan dolayı teşekkürler.

zgn bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap