WILDARIUM'a HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı egzotik canlı ve botanik alan tasarım mimarı olan wildarium'a hoş geldiniz. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Wildarium

Sürüngenpazari.com - TV REKLAMI

Merhaba arkadaşlar;

Gün geçtikçe sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak ve size daha hızlı,güven dolu aynı zamanda profesyonel hizmet vermek için çaba göstermekteyiz. Yeni aldığımız karar ile '' YABAN TV '' de TV reklamlarımızın yayınlaması için ilk adımları attık ve gerekli üzerimize düşen sorumlulukları tamamladık. Bugün Yaban TV belki yarın öbür gün otobüs,metro yada benzeri billboard 'da www.surungenpazari.com ve www.wildarium.com 'u görebilirsiniz. :rolleyes:^_^

'' BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR ... EN İYİSİ BU ... '' :)

Babasultan, zgn, blue80s ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnanılmaz işler başarıyorsunuz !!! Gerçekten en başından beri tüm projelerinizi inceliorum takip ediyorum ve aktif şekilde kullanıyorum bu sektöre verdiğiniz hizmetlerden dolayı size minnettarım. Hakkınızı helal edin gerçekten çok emek veriyorsunuz. HELAL OLSUN !!! :excl:

Wildarium bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, blue80s yazdı:

İnanılmaz işler başarıyorsunuz !!! Gerçekten en başından beri tüm projelerinizi inceliorum takip ediyorum ve aktif şekilde kullanıyorum bu sektöre verdiğiniz hizmetlerden dolayı size minnettarım. Hakkınızı helal edin gerçekten çok emek veriyorsunuz. HELAL OLSUN !!! :excl:

Bu güzel mesajınız için çok teşekkürler. ^_^

1 saat önce, livesgeckos yazdı:

Gerçekten harika bir video ancak bu canlılar bu ülkede yasak bu iş nasıl çözülecek ? 

Teşekkürler. Bizim bu girişimlerimiz devam ettikçe yukardakiler bir şekilde sesimizi duyacak ve gerekli gelişmeler olacaktır diye planlıyoruz. :rolleyes:

livesgeckos ve zgn bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap