WILDARIUM'a HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı egzotik canlı ve botanik alan tasarım mimarı olan wildarium'a hoş geldiniz. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Wildarium

Milli Teraryum Yakın'da Seri Üretimde ! Wildarium Farkı Ile..

Siz değerli WILDARIUM takipçilerine çok özel ve güzel bir sürprizimiz var.:)  

Çok yakın'da tamamen yerli sermaye ile milli teraryumlarımızı seri üretime istenilen her ebatte geçirmiş olacağız. Şuan tüm uzman ekip ve proje gelişiminde rol oynayan tasarımcılar son sürat ürünlerin prototip'i üzerinde çalışmalar yapıyorlar.

post-1-0-49350300-1487112004_thumb.jpg

post-1-0-37284500-1487112013_thumb.jpg

post-1-0-87157500-1487112025_thumb.jpg

post-1-0-09791300-1487112046_thumb.jpg

post-1-0-28902300-1487112050_thumb.jpg

blue80s bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Google'da gezerken denk geldim size www.surungenpazari.com 'da sizin sanırım gerçekten Türkiye ye fazla dünya ya da örnek alınacak bir web projeniz olmuş sitenize forumunuza bayıldım bir an dedimki ya Türkiye de nasıl olabilir diye ? :D ama tebrikler kesinlikle desteklenmesi gereken bir kuruluşsunuz Türkiyedeki tüm hobidaşlar ürünlerinize destek vermeli satın alarak bu teraryum işi efsane olmuş çok ama çok beğendim merakla bekliyorum o yağmur kısmı gördüm üstte o üzerinde mi gelecek nasıl olacak ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap